Beschrijving
Aanvraag sturen

Keur eerstelijns bekende merkvoeding goed (optioneel Meanwell, Moso, GEDAAN, Osram, Inventronics
Driver, etc.), met gegarandeerde kwaliteit en drie garanties;
De voeding maakt gebruik van de nieuwste breedspanningstechnologie, die de kenmerken heeft
van constante stroomoutput, verlichtingsbeveiliging, overspanningsbeveiliging, kortsluiting en
overspanningsbeveiliging, enz. De arbeidsfactor is zo hoog als 0.99, en de kwaliteit is stabieler;
ATTRIBUTIEF
| Itemnaam | LED Explosiebestendig Licht |
| Energieverbruik | 120W/150W/160W/180W/200W/ (EPL66 III) |
| Ingangsspanning | 220V AC (aangevraagd voor 95-305V),DC |
| Frequentie | 50/60 Hz (toegepast voor 47-63 Hz) |
| Stralingshoek | 60 graden/90 graden/120 graden/140 graden |
| Explosieveilige kwaliteit | II2GD Ex db e IIC T6,Gb, Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Corrosiebestendige kwaliteit | WF2 |
| IP-klasse | IP66 |
| Krachtfactor | 0.95 |
| Totale harmonische stroom | 0.15 |
| Lampefficiëntie (%) | 0.9 |
| Kleurtemperatuur (K) | Warm wit:2700-4000K; Zuiver wit: 5000-6500K |
| Verbindingstemperatuur (TJ) | 65 graden |
| Kleurweergave-index (CRI) | 70 |
| Lichteffect | 110-130lm/W |
| Omgevingsomgeving | Temperatuur: -40 graad -55 graad ; Vochtigheid: 10-90 procent RH (25 graden) |
| Levensduur | 50000 uur |
| Materiaal | Aluminium profiel |
| Installatie Hoogte | 4~10m (schijnwerper) / 10~30m (projectlicht) |
| Afmeting (mm) | 400*400*304 |
| Netto gewicht | 9,1 kg |
| Certificaat | IEC EX, ATEX, cULus, CNEX, CE, RoHS |
GEDETAILLEERDE AFBEELDING










