Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
1. Bridgelux led, 120 lm/w totale armatuur
2. 5 jaar garantie op speciaal explosieveilige drivers
3. Het hebben van een ATEX-certificering
4. Symbool: IIC T6 Gc II 2 G Ex m
5. Waterdichte IP66 WF2-klasse corrosieweerstand
Essentiële details
| Garantie | 5 jaar |
| Spanning | 220-240V, 50/60 Hz |
| Vermogen | 60w |
| Lumenuitvoer | 7200lm |
| GDT | 5000K (wit) |
| Warmtegeleiding | 226 W/m·K |
| TM21 | L90B10>50,000H |
| Levenslang | 50,000 uur plus |
| Huisvesting | Puur aluminium A6063 |
| IP waarde | Ip65 |
| IK-beoordeling | IK10 |
| LED-merk | Bruglux |
| CRI | Ra>80 |
| Krachtfactor | >0.95 |
| THD | <15 |
| Bestuurder | Explosieveilige driver |
| Bestuurdersefficiëntie | >92 procent |
| Bescherming | OTP, OCP, OVP, SCP |
| Overspanningsbeveiliging | 4KV |
| Corrosiebestendig | WF2 |
| Bedrijfstemperatuur | -25~45C |
Meer afbeeldingen:


Sollicitatie

FAQ
Q1. Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen voor led-verlichting?
A: Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde monsters zijn acceptabel.
Q2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
A: Monster heeft 3-5 dagen nodig, massaproductietijd heeft 15-20 dagen nodig voor een bestelhoeveelheid van meer dan 500 stuks.
De werkelijke levertijd is afhankelijk van de bestelhoeveelheid en het productieplan.

