
Productomschrijving
1, Professionele explosieveilige behuizing van gegoten aluminium.
2, LED is een echte groene LED en bevat geen kwik, natrium of andere gevaarlijke stoffen.
3, Explosieveilige verlichting heeft een IIC-isolatieniveau en een T6-temperatuurverhoging, waardoor het geschikt is voor gebruik in explosieve en ontvlambare zones 0, 1 en 2.
4, Lange levensduur en goede warmteafvoer.
5. geweldige kwaliteit, groot vermogen en hoge lumen.
6, Bespaar 80 procent meer energie dan met conventionele verlichting.
Essentiële details
| stroom | 300w |
| Ingangsspanning | AC85~265V |
| LED AANTAL | 600ST |
| Lumen | >120lm/w |
| GDT | 2700K~6500K |
| PF | >0.95 |
| CRI | >70/80/90 |
| IP-klasse | 66 |
| Materiaal lamphuis | Gegoten aluminium |
| Bestuurder | Geïsoleerde bestuurder |
| Levensduur (uur) | 50000 |
| Garantie (Jaar) | 3 |
| Sollicitatie | Benzinestation, Olievelden, Chemische industrie, Elektrische centrale, Schildergebieden, Vochtige toestand |
Meer afbeeldingen:





Sollicitatie

Onze voordelen
1. Professioneel R & D-centrum: ontwerper met meer dan 10 jaar werkervaring in de verlichtingsindustrie, zal elke maand nieuwe producten uitbrengen.
2.Productaanpassing: we accepteren engineeringaanpassing voor verschillende projecten.
3. Zorgeloze after-sales: wij bieden tijdig professionele after-sales service aan elke klant.
4.OEM en ODM zijn van harte welkom.
5. Kwaliteitscontrole: gebruik van materiaal van hoge kwaliteit en het opzetten van een strikt kwaliteitscontrolesysteem, waarbij specifiek wordt toegewezen
personen die verantwoordelijk zijn voor elk deel van de productie, van de aankoop van grondstoffen tot de montage.

