ProductSpecificatie:
| Macht en grootte | 60cm 9W/ 120cm 18W/ 150cm 25W |
| Noodtijd | 120min |
| Maat | 2FT 3FT 4FT 5FT 6FT 8FT |
| Wattage | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Baseren | R17D FA8 Geïntegreerde G13 |
| Spanning | 85-277 V AC |
| Lumen | 100 LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Materialen | Aluminium+PC |
| RA | RA80 |
| PF | PF0,9 |
Producten Beschrijving

De Emergency T8 LED-buislamp beschikt over een eenvoudig en snel installatieproces. Dit product maakt eenvoudige montage in bestaande T8-armaturen mogelijk en biedt een verstandige en kosteneffectieve oplossing voor het upgraden van uw verlichtingssysteem. Na installatie schakelt de Emergency T8 LED Tube Light tijdens een stroomstoring soepel over naar de noodmodus, waardoor op de meest kritieke momenten cruciale verlichting wordt geleverd.


Gebruik

De Emergency T8 LED-buislamp is geschikt voor verschillende omgevingen. In woonwijken zorgen deze lampen voor noodverlichting in gangen, trappenhuizen of kelders. In commerciële en industriële gebouwen is de Emergency T8 LED-buislamp van cruciaal belang voor het verbeteren van de veiligheid en beveiliging in magazijnen, parkeergarages en andere belangrijke gebieden. Bovendien zijn deze lampen geschikt voor toepassing in scholen, ziekenhuizen en een reeks openbare voorzieningen om noodverlichting te bieden tijdens stroomonderbrekingen.
Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.
Onze certificaten:We hebben ISO9001, ISO4001, ETL, DLC, TUV, CE, EMC, LVD, SAA, FCC CB ROHS en verkrijgen patentcertificaten.
Onze service:Ons bedrijf beschikt over een verkoopafdeling, een productieafdeling, een technische afdeling, een kwaliteitsafdeling, een administratieafdeling, een inkoopafdeling, een after- aftersalesserviceafdeling en een financiële afdeling. We kunnen de coördinatie en samenwerking tussen verschillende afdelingen voortdurend vergroten. Zodoende een krachtige garantie voor de kwaliteit, levertijd en after- aftersales service-koppelingen

