Producteigenschappen:
Een aluminiumlegering met een zeer hoge warmtegeleiding en innovatieve structurele technologieën werden gebruikt om een nieuw type plafondlamp te ontwikkelen, genaamd LED-plafondlamp. LED-plafondlampen vinden nog steeds hun weg naar woningen en hun populariteit op de commerciële verlichtingsmarkt groeit alleen maar.
ProductSpecificatie:
| Plafondverlichting | |
| Stroom | 9W 12W 18W 23W 36W 40W |
| Ingangsspanning | AC85-265V, 100-277V AC |
| kleur temperatuur | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| lichtstroom | 120 lm/w, 140 lm/w, 160 lm/w |
| Stralingshoek | 180 graden |
| Buismaterialen | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Lampvoet | G13 |
| Maat | 60CM 120CM 150CM |
| Omslag | Melkachtig en helder deksel |
| CRI | >80 |
| Led-chip | Epister 2835 |
| Garantie | 5 jaar |
Ons bedrijf:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een professionele fabrikant in de productie van LED-verlichting voor vleeskuikenproducten en integreert ontwerp, ontwikkeling, productie en verkoop van hightechproducten als geheel. De fabriek werd opgericht in 2010 en is gevestigd in Shenzhen. Heeft nu meer dan 300 werknemers, de jaarlijkse omzet van ons bedraagt meer dan 60 miljoen dollar en is een leider in de branche geworden.
Onze service:
Kleine MOQ, 2PCS is beschikbaar voor het testen van de kwaliteit.
1. Private label is beschikbaar, we kunnen u helpen uw eigen merk te maken.
2. Tijdige levering: monsters:2-3 werkdagen. Bulkgoederen: 10-25 werkdagen, afhankelijk van uw hoeveelheid.
3. Aangepaste dozen zijn beschikbaar: MOQ, 1000PCS.
4. Aangepaste detailspecificatie volgens uw behoefte.
5. Goede after-service, elke vraag over de producten waarmee we onze klanten kunnen helpen.
6. TheLighting voor vleeskuikens kan voldoen aan CE/RoHS/EMC/ETL/TUV
7. Strenge kwaliteitscontrole: Wij stellen de kwaliteit van producten altijd op de eerste plaats, vanaf de aankoop van grondstoffen
Voor het hele proces stellen we strenge eisen om de productkwaliteit te garanderen. Ook hebben we minimaal 5 keer kwaliteitstests.
Gedetailleerde afbeeldingen:


