
Producteigenschap:
1. Er is een nieuw ontwerp toegepast, waardoor je de kleurtemperatuur van het licht op elk moment kunt aanpassen naar 3000K (warm wit), 4000K (koel wit) of 5000K (daglicht).
2. Deze canless LED-inbouwlamp heeft IC-classificaties, ETL- en Energy Star-certificeringen en UL-certificering voor de kabelterminal. De aansluitdoos is thermisch beveiligd aangezien deze in aanraking kan komen met plafondisolatie.
3. De nieuwe generatie LED-chips met hogere lumen en minder elektriciteit wordt gebruikt in de groothoek led-downlights. Met een 1050LM kun je tot wel 88 procent besparen op de energiekosten, want hij verbruikt 12 Watt, wat overeenkomt met een gloeilamp van 110 W. Mat LED-glas dat kras- en verblindingsbestendig is.
4. De onopvallende inbouwverlichting is geschikt voor zowel nieuw ontwerp als retrofit. Gebruik een veerklem om hem aan het dak te bevestigen. De implementatie kan snel en probleemloos worden afgerond.
5. Ultradunne behuizing, soepel dimmen van 5 procent tot 100 procent, compatibiliteit met de meeste dimmers, geschikte vochtige locatie en voldoet aan verschillende vereisten in toepassingen zoals keukens, woonkamers, slaapkamers, badkamers, werkplekken, gemeenschappelijke ruimtes , en andere moeilijk bereikbare plaatsen.
| Wattage | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Ingang (AC) | 120V |
| Materiaal | Aluminiumlegering plus pc |
| Uitknippen | 80MM |
| Kleurtemperatuur | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kleurweergave-index | >90 |
| Specifieke toepassingen | Keuken, met balkon, badkamer, slaapkamer, huis |
| Stralingshoek | 120 graden |
Detailbeeld:







