ProductSpecificatie:
| Stroom | 3W/5W/7W/9W/W12W/15W/18W/24W/30W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 120 lm/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83Ra of 95-98Ra |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| LED-chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiaal | Aluminium+PC-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Kaderafdekking | Wit |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V OF 12V DC, 24V DC |
| Garantie | 5 jaar |
| Gecertificeerd | TUV, CE, ROHS |
| Controle | Afstandsbediening |
Producten Beschrijving

Deze LED-plafondpaneellamp kenmerkt zich vooral door haar energie-efficiëntie. LED-technologie is een duurzame en milieuvriendelijke verlichtingsoptie vanwege de lange levensduur en het minimale energieverbruik. Bovendien zorgt de Thin Slim LED-plafondpaneellamp voor een stralende, gelijkmatige verlichting, waardoor elke ruimte helder verlicht en uitnodigend is.
De installatie en het onderhoud van de Thin Slim LED-plafondpaneellamp zijn eenvoudig. U heeft de mogelijkheid om de plaatsing van de lamp in uw kamer te bepalen, aangezien deze aan een oppervlak- kan worden gemonteerd of aan het plafond kan worden opgehangen.


Gebruik

Deze LED-plafondpaneellamp biedt dankzij zijn aanpassingsvermogen een scala aan toepassingen. Voor stijlvolle en efficiënte verlichting in woningen kan de lamp worden geplaatst in woonkamers, slaapkamers, keukens en badkamers. De dunne slanke LED-plafondpaneellamp is een ideale keuze voor eigentijdse en energie{2}}efficiënte verlichting in commerciële omgevingen, waaronder werkplekken, winkelruimtes, hotels en restaurants.
Ons bedrijf
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd werd opgericht in 2010. Het is een nationale high{2}}tech-onderneming die ontwerp, R&D, productie en verkoop van binnen- en buitenverlichtingsproducten integreert en ook OEM en ODM kan doen.
We bieden ook professionele verlichtingsoplossingen en andere geïntegreerde diensten. BENWEI benadrukt de filosofie "kwaliteit eerst" om met zijn klanten samen te werken. Onze klanten bestrijken Europa, Amerika, Azië, Australië, Zuid-Afrika en andere landen, hebben een leidende positie ingenomen op de verlichtingsmarkt en hebben het vertrouwen van klanten gewonnen.

