Producteigenschappen:
1. Lange levensduur, laag optisch verval, levensduur van meer dan 50,000 uur.
2. Verschillende installatiemethoden, flexibel en overal inzetbaar, snelle en eenvoudige installatie om de kosten voor retrofit te minimaliseren.
3. Glad en egaal licht.
4. Gemaakt van een aluminiumlegering met een matte polycover, heeft een goede warmteafvoer en optische effecten.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 3W/5W/7W/9W/12W/15W/18W/25W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| GDT | 3 CCT instelbaar |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 120lm/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83Ra of 95-98Ra |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| LED-chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiaal | Aluminium+PC-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kaderafdekking | Wit |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V OF 12V DC, 24V DC |
| LED-driver | Geïsoleerd en flikkervrij |
| Uitsparing grootte | 68mm tot 280mm / 4inch, 6inch, 8inch, 10inch |
| Buitendiameter | 85-300mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:




De opbouwcilinderdownlight heeft een cilindrische vorm en wordt doorgaans op het oppervlak van een plafond of muur geïnstalleerd. Hij is verkrijgbaar in verschillende maten, kleuren en afwerkingen om verschillende decorstijlen aan te vullen en de esthetiek van elke ruimte te verbeteren.
Een ander voordeel van de opbouwcilinderdownlight is het gemak van installatie. Het is eenvoudig te installeren en kan worden gedaan door iedereen die basiskennis heeft van elektrische bedrading. Het armatuur is ook energiezuinig en vereist weinig stroom om te werken, wat het een uitstekende keuze maakt voor degenen die bezorgd zijn over het verminderen van hun energieverbruik en de impact op het milieu.
Gebruik:


Qua toepassingen is de opbouwcilinderdownlight ideaal voor verschillende omgevingen, waaronder residentiële en commerciële ruimtes. Het is geschikt voor gebruik in residentiële ruimtes zoals huizen, appartementen en flats. In commerciële ruimtes kan het worden gebruikt in kantoren, winkels, hotels en restaurants, naast vele anderen.
Veelgestelde vragen:
1. Bent u een productie- of handelsonderneming?
Als deskundige fabrikant van LED-verlichting leveren wij hoofdzakelijk drie soorten LED-verlichting: binnenverlichting, buitenverlichting en verlichting op zonne-energie.
2. Wat is de minimale bestelhoeveelheid voor de Lamp voor Kippenhok met Timer?
Er is geen minimum aankoopbedrag; u mag elk bedrag maken. Echter, minder in aantal betekent een iets hogere eenheidsprijs.
3. Kunnen we nog steeds hulp krijgen als we een eigen marktpositie hebben?
Vertel ons wat u weet over de behoeften van uw markt. Wij bespreken dit en doen suggesties om u te helpen de beste oplossing te vinden.
4. Welke kleurtemperatuur heeft het nu?
3000–6500k zijn toegankelijk. 3000–3500k voor warm wit, 4000–4500k voor natuurlijk wit en 6000–6500k voor koel wit.
