Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
1. Vierkant LED-paneellicht voor hotels creëert een warme en uitnodigende sfeer met zijn zachte, gelijkmatige verlichting.
2. Het is energiezuinig en kosteneffectief, waardoor hotels geld kunnen besparen op elektriciteitsrekeningen en onderhoudskosten.
3. Het strakke en moderne ontwerp van het vierkante LED-paneellicht voor hotels voegt een vleugje elegantie en verfijning toe aan elke hotelruimte.
Specificatie:
| LED-chip | Epistar / SMD2835 |
| IP-classificatie | IP44 |
| Ingangsspanning | 85-265V, 100-277V wisselstroom |
| CRI | >80Ra |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Stroom | 18W/36W/40W |
| Maat | 30*30/30*60/60*60 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium +PMMA |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Kaderafdekking | Wit & Zilver |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Over ons:


