functie:
1. De vierkante LED-paneellamp is zowel milieuvriendelijk als energiezuinig, omdat er minder stroom nodig is om een consistente, krachtige gloed te produceren.
2. Deze lamp is zeer geschikt voor moderne woon- en bedrijfsinterieurs vanwege het lichte gewicht en de moeiteloze installatie.
3. De vierkante LED-paneellamp is een milieuvriendelijke en kosteneffectieve verlichtingsoptie vanwege het lage onderhoud en de langere levensduur.
Specificatie:
| LED-chip | Epistar / SMD2835 |
| IP-classificatie | IP44 |
| Ingangsspanning | 85-265V, 100-277V wisselstroom |
| CRI | >80Ra |
| Lichtopbrengst | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Stroom | 18W/36W/40W/48W/50W/56W |
| Maat | 30 * 30% 2f30 * 60% 2f60 * 60% 2f62 * 62% 2f30 * 120CM |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium +PMMA |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Kaderafdekking | Wit & Zilver |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Creëer een uitnodigende en moderne sfeer in uw bedrijf of kantoor met de strakke en stijlvolle vierkante LED-paneellamp.
Over ons:


Veelgestelde vragen:
1. Hoe zit het met de garantie?
A: 2/3/5 jaar garantie op uw opties.
2. Hoe lang duurt het om monsters en grote bestellingen te leveren?
A: De geschatte verzendtijd voor monsters bedraagt 3-5 dagen, en 12-15 dagen voor massa-orders.
3. Kan ik uw fabriek in China bezoeken?
A: U bent van harte welkom om ons op elk gewenst moment te bezoeken. Online videovergaderingen en fabrieksrondleidingen zijn ook welkom, wachtend op uw contact.
