Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschap:
1. Ingangsspanning: AC85V-265V.
2. Materiaal koellichaam: gegoten aluminiumlegering.
3. Werktemperatuur: -20C~ plus 60C.
4. Kleur: wit (6000-6500K), warm wit (3000-3500K).
5. Vermogen: 3W, 4W, 6W, 12W, 18W, 24W.
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| GDT | 3000K 4000K 6500K |
| Spanning | 85-265V |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Sollicitatie | Binnen commercieel huishouden |
| Garantie | 5 jaar |
| Energiefabriek(PF) | Groter dan of gelijk aan 0.9 |
| Werktemperatuur (graad) | -20~40 graden |
| Stralingshoek | 120 graden |
| UGR | <19 |
| Vorm | Ronde |
Detailbeeld:






