Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschap:
1. Beste 6-inch slanke LED-downlight met aansluitdoos en rand.
2. Slanke downlights zijn IC-gecertificeerd, wat betekent dat ze thermisch beschermd zijn en niet oververhit raken of vlam vatten terwijl ze de isolatie onder het dak of in het gebied tussen de balken verlichten. Direct contact met de isolatie in het plafond is ook veilig voor de aansluitdoos van de lamp.
3. Energie-efficiëntie – LED's dragen bij aan energie-efficiëntie. Het biedt efficiënte verlichting terwijl u minder batterij verbruikt in uw auto.
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| GDT | 3000K 4000K 6500K |
| Kleur | wit of aangepast |
| Spanning | 85-265V |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Sollicitatie | Binnen commercieel huishouden |
| Garantie | 5 jaar |
| IP Ratin | IP44 voorzijde |
| Stralingshoek | 120 graden |
| UGR | <19 |
| Vorm | Ronde |
Detailbeeld:






