Beschrijving
Aanvraag sturen

Producteigenschap:
1. DIMBAAR - Naadloze verlagingsvermogens (100 procent -10 procent) om bij elke stemming of inrichting te passen. Onze dunne downlights stralen licht uit met een nauwkeurige kleurweergave en een helderheid die lijkt op die van zonlicht (CRI80 plus).
2. U hoeft niet na te denken over welke kleurtemperatuur u moet aanschaffen, want er zijn 3 CCT-opties beschikbaar: 3000K, 4000K en 5000K. Dit neemt het ongemak weg van het moeten retourneren of ruilen van artikelen omdat ze de verkeerde kleurtemperatuur hadden.
| Kleur | 5000K daglicht |
| Lichtarmatuur vorm | Verzonken |
| Kamertype | Keuken, Badkamer, Slaapkamer, Woonkamer, Thuiskantoor, Eetkamer |
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Lichtstroom | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| Spanning | 85-265V |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Garantie | 5 jaar |
Detailbeeld:








