Beschrijving
Aanvraag sturen

Producteigenschap:
1. 3000K, 4000K en 5000K zijn de drie kleurwaarden die aangeboden worden bij LED inbouwdownlights. Met de CCT-knop voor het instellen van de kleurtemperatuur kan snel en eenvoudig worden overgeschakeld van gezellig goudkleurig licht naar koel wit licht.
2. De extra verlichting is ideaal voor gebruik in hotelkamers, gemeenschappelijke ruimtes, badkamers, eetkamers en keukens.
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Lichtstroom | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| GDT | 3000K 4000K 6500K |
| Sollicitatie | Binnen commercieel huishouden |
| Garantie | 5 jaar |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom220-240V 50/60HZ |
| Energiefabriek(PF) | Groter dan of gelijk aan 0.9 |
| Werktemperatuur (graad) | -20~40 graden |
Detailbeeld:








