
Functie:
● Wij zijn al jaren een professionele fabrikant, 100 procent GLOEDNIEUWE en van hoge kwaliteit.
● CE- en RoHS-gecertificeerd met garantie... Koop met vertrouwen!!!
● Led-plafond met ronde/vierkante panelen
Specificatie:
| Licht vermogen: | 6W/9W/12W//18W/24W |
| Spanning: | AC85V-265V |
| dimbaar: | NEE |
| Kleur: | Koel wit (6300-6800K) |
| Boonhoek: | 120 graden |
| Kleur: | Wit |
| Lichtbron: | SMD 2835 led |
| werktemperatuur: | -25 C - plus 65 C |
Beschrijving:
LED ronde paneel licht 3W 6W 9W 12W 18W 24W led plafond inbouw grid downlight slanke ronde paneel licht
werktemperatuur: -25 C - plus 65 C Materiaal koellichaam Gegoten aluminiumlegering Materiaal: acryl (pc) gezichtsmasker plus gegoten aluminium behuizing Lange levensduur bereikt 150,000uur
Projectieafstand: 3M Goedgekeurd: CE/RoHS Koellichaam Materiaal Gietaluminiumlegering. 1 jaar garantie!
Productfoto:







1.Q: Bent u een fabriek of een handelsonderneming?
A: Wij zijn een OEM/ODM-fabriek met ongeveer 8 jaar geschiedenis.
2.Q: Wat is de minimale bestelhoeveelheid?
A: Er kan een monster worden verstrekt.
3. Vraag: Welk certificaat heb je?
A: ETL/FCC/CE/ROHS zijn allemaal beschikbaar. We kunnen doen als uw verzoek.
