Producteigenschappen:
1. Moderne bouwtoepassingen zijn afhankelijk van LED-inbouwlijsten met nachtlampjes om het algemene uiterlijk en de bruikbaarheid van elke woonruimte te verbeteren. Deze fittingen zijn speciaal ontworpen om elke woning meer verlichting en een mooie sfeer te bieden.
2. De LED-technologie van deze armaturen is bedoeld om optimale verlichting te bieden met een laag energieverbruik.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | RGBW |
| GDT | 3 CCT instelbaar |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 120lm/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83Ra of 95-98Ra |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| LED-chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiaal | Aluminium+PC-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kaderafdekking | Wit |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V,110-240V OF 12V DC, 24V DC |
| LED-driver | Geïsoleerd en flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


Deze fittingen zijn perfect voor veel toepassingen, omdat hun ontwerpen en afwerkingen ze geschikt maken voor Het ontwerpspectrum biedt onder andere moderne, klassieke en eigentijdse stijlen. Deze fittingen passen bij verschillende soorten opstellingen, omdat ze ook in grootte variëren.
De LED-inbouwlijst met nachtlampjes is flexibel en geschikt voor veel contexten. Grote commerciële structuren, winkelcentra en kantoren, maar ook woongebouwen en woningen maken er veelvuldig gebruik van. Woonruimtes, eetkamers, keukens en slaapkamers vragen er goed om.
