Producteigenschap:
1. GARANTIE & CERTIFICERING. Aankoop met zekerheid: het garandeert eersteklas goederen en veiligheid met een 5-jaar beperkte garantie en ETL-certificering! Deelname aan kortingen is toegestaan door Energy Star-certificering; voor meer informatie kunt u de staatspecifieke kortingsprogramma's raadplegen.
2. U kunt met behulp van deze downlight gelijkmatige, evenwichtige verlichting in uw woonkamer, slaapkamer, gangen en andere gemeenschappelijke ruimtes van uw huis hebben. Het is ideaal voor gebruik in keukens en garages, omdat het ook uitstekend geschikt is voor vochtige locaties. Bovendien kunt u het gebruiken als aanvulling op een bestaande plafondlamp.
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Lichtstroom | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| GDT | 3000K 4000K 6500K |
| Kleur | wit of aangepast |
| Product grootte | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Led Lamp Kralen | 15/30/45/60/75/90/120/150 |
| Sollicitatie | Binnen commercieel huishouden |
| Garantie | 5 jaar |
Detailbeeld:






