Beschrijving
Aanvraag sturen

Producteigenschap:
1. Dimbaar. Het werkt met Triac-dimmers en 0-10 V.
2. IP65 hoge weerbestendigheid, ideaal voor gebruik op natte locaties. weerbestendig.
3. CRI > 90, grote visuele impact.
4. Waterbestendige verbinding. Elektrische schokken zijn nooit een probleem omdat het waterdicht is.
5. KWALITEITSGARANTIE - 5 jaar garantie, LED Downlight levensduur van meer dan 50,000 uur.
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000-6500K |
| CRI (Ra>) | 80 |
| Ingangsspanning (V) | Wisselstroom220-240V 50/60HZ |
| UGR | <19 |
| Vorm | Ronde |
| Kleur | Wit |
Detailbeeld:






