Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschap:
1. 12W LED Einbaustrahler Downlight Einbauspot stufenlos KNX dimbar. Hoogwaardige COB LED-chip, CRI > 90
2. Hoogwaardige inbouwplafondlampen met gegoten aluminium behuizing en waterdicht IP65-niveau kunnen worden gebruikt voor zowel binnen- als buitenverlichting.
3. De downlight is goedgekeurd voor gebruik met Triac, Dali en 0-10V dimbaar.
4. Toepassingen: voor binnenverlichting in huizen, hotels, winkelcentra, kantoren, enz.
| Kleur | Wit |
| Lichtarmatuur vorm | Verzonken |
| Kamertype | Keuken, Woonkamer, Eetkamer |
| Gebruik binnen/buiten | Binnen |
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| GDT | 3000K 4000K 6500K |
| Spanning | 85-265V |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Sollicitatie | Binnen commercieel huishouden |
| Garantie | 5 jaar |
Detailbeeld:







