Producteigenschappen:
1. Inbouwspots die binnen worden geïnstalleerd, hebben een onopvallende stijl die goed past bij elk interieur en die voldoende licht werpen zonder de kamer te overheersen.
2. Ze zijn verkrijgbaar in verschillende typen, zodat ze bij elk interieur passen. Denk bijvoorbeeld aan inbouwspots, verstelbare spots en vaste spots. Ook zijn er afwerkingen zoals chroom, geborsteld roestvrij staal en matzwart.
3. De lampen kunnen verschillende groottes en vormen hebben, waaronder duurzame en energiezuinige LED-lampen.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 9W/12W/15W/20W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 120lm/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83Ra of 95-98Ra |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| LED-chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiaal | Aluminium+PC-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| Kaderafdekking | Wit |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Binneninbouwspots zijn een populaire optie voor strakke en moderne verlichting in huizen, op de werkplek, in medische instellingen, hotels en andere binnenlocaties. Omdat ze in de muur of het plafond worden geïnstalleerd, kan het armatuur gelijk liggen met het oppervlak. Naast hun aantrekkelijke uiterlijk hebben deze lampen een grotere bruikbaarheid, een hogere energie-efficiëntie en een grotere veiligheid, naast vele andere voordelen.
Gebruik:


Inbouwspots binnen kunnen in verschillende settings en situaties worden gebruikt. Ze kunnen worden gebruikt om een eigentijdse en stijlvolle touch te geven aan elke omgeving door gangen, woonkamers, keukens en toiletten te verlichten. Bovenal zijn deze lampen ideaal voor het verlichten van werkgebieden zoals werkplekken en leeshoeken, en voor het benadrukken van architectonische details en kunstwerken.
