
Producteigenschap:
1. AC 85-265V bedrijfsspanning; geen fluorescerend of verblindend.
2. Bespaar geld door 90 procent minder energie te verbruiken dan spaarlampen, gloeilampen en halogeenlampen.
3. Het paneellicht is precies ingebed in het plafond en is slechts 20 mm dik om ruimte te besparen.
4. Deze geweldige kosteneffectieve led-paneelverlichting is perfect voor gebruik in woonkamers, slaapkamers, keukens, gangen, trappen, werkplekken en een verscheidenheid aan andere zakelijke en residentiële ruimtes.
5. De lampen hebben een levensduur van 50000-uur en een garantie van vijf jaar.
| Wattage | 9W/12W/24W/32W/40W |
| Ingang (AC) | 120V |
| Materiaal | Aluminiumlegering plus pc |
| Uitknippen | 80MM |
| Kleurtemperatuur | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Kleurweergave-index | >90 |
| Specifieke toepassingen | Keuken, met balkon, badkamer, slaapkamer, huis |
| Stralingshoek | 120 graden |
Detailbeeld:






