
Functie:
● Energiezuinige LED
● Ontwerp met laag profiel voor installatie in plafonds met weinig vrije ruimte
● Verzonken fascia
● Fase-afsnijding dimbaar
● Tri-CCT selecteerbaar
Specificatie:
| Stralingshoek | 38 graden |
| Randkleur | Wit |
| Lichaams materiaal | Aluminium behuizing |
| CALC - Gloeilamptechnologie | LED |
| Kleurtemperatuur Beschrijving | Warm Wit / Koel Wit |
| Kleurtemperatuur Waarde | 3000 / 4000 K |
| Uitgesneden diameter | 80mm |
| dimbaar | dimbaar |
| Huishoudelijk/commercieel gebruik | Geschikt voor huishoudelijk en commercieel gebruik |
| Energielabel | Geen |
| Gelijkwaardig wattage | 56 W |
| Equivalente wattageband | 46-60 |
| Brandwerend (Ja/Nee) | Niet brandwerend |
| IP waarde | IP65 |
| Gebruik binnen/buiten | Binnen |
| Installatiezones | Zone 1 |
| Levensduur | 50,000 uur |
| Gloeilamptechnologie | LED |
| Gloeilamp(en) meegeleverd | Geïntegreerde LED |
| Lm | 740lm |
| Pakket grootte | 1 |
| Bovenliggende kleur | Wit |
| Stukken in verpakking/doos | 1 |
| Energieverbruik | 8.5 W |
| Vermogenstype | Netstroom |
| Voeding Spanningsvoorziening | 220-240 V |
| Productdiepte | 40mm |
| Productdiameter | 96mm |
Beschrijving:
Combineert hoge lichtopbrengst en meerdere opties in één armatuur. Biedt IP65-bescherming tegen water en stoom en is 360 graden verstelbaar. Kleurtemperatuur kan worden geselecteerd als 3000K of 4000K. De beste led-downlights zijn compatibel met trailing-edge- en leading-edge-dimmers en worden geleverd met een in de driver geïntegreerd loop-in, loop-out-bedradingssysteem voor een snelle en eenvoudige installatie. De armatuur kan worden afgedekt met glaswol en mineraal isolatiemateriaal.
Productfoto:






Welk wattage is het beste voor LED-downlights?
Een standaard halogeen inbouwspot verbruikt bijvoorbeeld 55 watt, maar u kunt led-alternatieven kopen van 4,5 watt tot 14 watt.
Welke kleur LED-downlights zijn het beste?
Afhankelijk van de beschikbare hoeveelheid natuurlijk licht zijn de kleurtemperaturen zeer warm wit (2700K) en warm wit (3000K) ideaal. U kunt de ruimte perfect verlichten met diverse LED inbouwspots.
Waar moet je op letten bij het kopen van inbouwspots?
En om dit makkelijker te maken hebben we een handige gids samengesteld waar je op moet letten bij het kopen van je inbouwspots.
LUMEN. Een van de eerste dingen waar u op moet letten, is hoeveel licht de inbouwspot gaat produceren. ...
ENERGIE-EFFICIËNTIE. ...
KLEURTEMPERATUUR. ...
IP WAARDE. ...
BRANDCLASSIFICATIES. ...
ANDERE TEKENS VAN KWALITEIT.
