Beschrijving
Aanvraag sturen
Productomschrijving

2x32W CFL directe vervanging. Structureel koellichaam maakt luidruchtige en inefficiënte koelventilatoren overbodig, CRI 90, ideaal voor retailtoepassingen
Specificatie
| Spanningsclassificatie | 220-240 |
| Primaire loopstroom | 800mA |
| Bedrijfsfrequentie (Hz) | 50/60 Hz |
| CC of CV | CC |
| Armatuur Circuit Wattage | 32W |
| Klas | Klasse II, dubbel geïsoleerd, aarde niet vereist |
| Uitgangsspanning (V) | 120V gelijkstroom Max |
| EMC-conform (EN55015) | Ja |
| Kracht coëfficiënt aanpassing | 0.98 |
| Elektrische aansluitingen invoeren | Live / Nul met aardvoorziening |
| dimbaar | Ja, alleen met compatibel DALI-systeem (uit/1 procent -100 procent) |
Markeer
- Ontworpen om verlichtingsoplossingen met weinig verblinding te bieden voor elke commerciële of residentiële toepassing
- Ideaal voor vergaderruimtes, restaurants, hotels en woonruimtes
- Met een aluminium diepliggende behuizing en hoogglans spiegelreflector
- Inclusief dimbare LED driver flex & stekker
Gedetailleerd beeld


















