Producteigenschappen:
1. Deze downlights zijn ideaal voor installatie op kleinere locaties waar grotere armaturen vanwege de kleine uitsparing van 80 mm mogelijk geen geschikte keuze zijn.
2. Bovendien zijn ze eenvoudig te installeren. De meeste modellen zijn geschikt voor doe-het-zelf-installatie.
3. Dankzij de verstelbare kantelfuncties zijn ze optimaal geschikt voor taakverlichting, het tentoonstellen van koopwaar of het benadrukken van kunstwerken.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 20W/25W/30W/36W/40W/48W/60W/72W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | RGBW |
| GDT | 3 CCT instelbaar |
| Lichtrendement van de lamp (lm/w) | 120lm/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83Ra of 95-98Ra |
| Ondersteuning Dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| LED-chip | SMD2835, Epistar, Samsung, Osram |
| Materiaal | Aluminium+PC-afdekking |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| PF | 0.95 |
| Kaderafdekking | Wit |
| Ingangsspanning (V) | 85-265V,110-240V OF 12V DC, 24V DC |
| LED-driver | Geïsoleerd en flikkervrij |
Gedetailleerde afbeeldingen:




Gebruik:


Deze downlights zijn geschikt voor zowel residentiële als commerciële toepassingen. Om een moderne en samenhangende esthetiek te creëren, kunnen ze overal in de woning worden geïmplementeerd. In commerciële omgevingen zijn ze ideaal voor winkels, cafés en kantoren, omdat ze een zacht maar briljant licht uitstralen dat een uitnodigende sfeer creëert.
