Beschrijving
Aanvraag sturen

Producteigenschap:
1. Ten eerste, 1050LM hoge helderheid
2. Gebrek aan geluiden en knipperen
3. Kras- en anti-verblindingsweerstand
4. Geen Can Type-eenvoudige installatie en lichtgewicht
5. De 2-draad 2700K-6000K-verbinding
6. Driepolige 3CCT/5CCT/6CCT-aansluiting
7. Werkbereik thermostaat: 14 tot 104 graden F
8. Een AFCI met een gevoelig circuit kan worden geactiveerd als het net onstabiel is.
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| Lichtstroom | 120/420/675/960/1425/1710/2280/2850 |
| GDT | 3000K 4000K 6500K |
| Kleur | wit of aangepast |
| Product grootte | D84mm/D118mm/D146mm/D168mm/D188mm/D221mm/D296mm/D296mm |
| Spanning | 85-265V |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Led Lamp Kralen | 15/30/45/60/75/90/120/150 |
| Sollicitatie | Binnen commercieel huishouden |
| Garantie | 5 jaar |
Detailbeeld:








