
Productomschrijving
Er wordt een dimbare downlight aangeboden met een 4 inch LED-lamp die 10W trekt en 650 lumen kan produceren. Dankzij de ultrabrede stralingshoek, het vermogen om kleur weer te geven, de lange levensduur en de operationele efficiëntie presteert de LED-downlight beter dan traditionele halogeendownlights op het gebied van energie-efficiëntie en lichtverdeling.
Specificatie
| Merknaam | BENWEI |
| Product | 4 inch led inbouwverlichting dimbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Stroom | 10W |
| Lichtgevend | 240LM |
| Stroom | 12W |
| Lichtstroom | 650LM |
| GDT | 3000K/4000K/6000K |
Markeer punten
- Makkelijke installatie
- GEEN donkere plek
- Energiebesparend
- Ultragroothoeklens
- Premium led-chips
Gedetailleerde beeldweergave









Hele procedure

Toepassingsshow

Installatie
Er zijn eenvoudige procedures nodig om deze dimbare LED-downlight te installeren, inclusief het uitschakelen van de stroombron voordat de oude downlight uit het armatuur wordt verwijderd.
Nadat u de adapter erin hebt gedraaid, moet de connector in het stopcontact worden gestoken.
Zet de dimbare LED inbouwspot trip op zijn plaats.
Zorg ervoor dat uw dimmer compatibel is met onze dimbare LED-downlight, zodat deze goed kan worden gedimd. U moet de gebruiksaanwijzing lezen voor meer informatie. Als u zelf niet kunt installeren, moet u een elektricien raadplegen.
