Producteigenschap:
1. Als je je kleine keuken wilt verbeteren, zal het installeren van inbouwverlichting een groot verschil maken. Dit soort verlichting verlicht uw ruimte snel en geeft het een sfeer van elegantie en moderniteit. Het voegt niet alleen flair toe, maar straalt ook een sfeer van openheid en ruimte uit die de indruk kan wekken dat uw keuken groter is dan hij in werkelijkheid is.
2. Vanwege de vele voordelen is de modieuze LED-plafondlamp een populaire optie voor woningen. Het zorgt voor een geweldige, homogene verlichting voor elke ruimte en kan worden gedempt om een gezellige, uitnodigende sfeer te creëren. Het is een uitstekende methode om elke ruimte een eigentijds gevoel te geven dat uw gasten zeker zal verbazen.
| Stroom | 3W/6W/9W/12W/15W/18W/24W/30W |
| GDT | 3000K 4000K 6500K |
| Kleur | wit of aangepast |
| Spanning | 85-265V |
| Materiaal | Aluminium |
| Lichtbron | SMD2835 |
| Stralingshoek | 120 graden |
| UGR | <19 |
| Vorm | Ronde |
Detailbeeld:





