
Functie:
● 3 jaar garantie
● Watt 12W ronde vorm
● CE RoHS- en TUV-certificering
● LED-plafondarmaturen met aluminium frame in hoogwaardig design
● Energiebesparingen tot 50 procent
● Lumenbehoud meer dan 70 procent bij 50,000 plus uren
● Voor plafondmontage of pendelmontage
● De driver-PFC kan oplopen tot 0.95.
● Geen UV/IR-straling / geen RF-interferentie
Specificatie:
| Stroom | 12W |
| CRI | 80 |
| Krachtfactor | 0.6 |
| Maat | Φ175 * 20 mm |
| Frequentie (hz) | 50/60HZ |
| Spanning | 85-265V |
| Chip merk | Epister |
| LED-chip | 2835 leds |
| LED-hoeveelheid | 60 STUKS |
| Lichtgevend (LM) | 950LM |
| Lichtstroom | 80LM/W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Stralingshoek (graden) | 180 graden |
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Certificering | CE RoHS |
| Nominale levensduur (u) | 50 000 |
| toepassingen | Kantoor Gezondheidszorg Commercieel Gangen Woonkamers |
Beschrijving:
12W led-paneelverlichting rond lumen is niet zo hoog als de efficiëntie van de led-flatpanellampen. Maar deze lampen zijn nog steeds erg superhelder als 80-90 lumen per watt. het is een paneel met laag vermogen en hoge lumen, gebouwd voor hoge energiebesparingen, verbeterde milieuprestaties en een langere levensduur. 12w paneelverlichting maakt geen geluid en genereert geen UV. Ze hebben verschillende kleuren, zoals warm wit 3000k, natuurwit 4500k en daglichtkleur voor 5500k.led-paneelverlichting 12w kan in houten plafond of muren worden geïnstalleerd.
Productfoto:







toepassingen
Kantoorverlichting
Productie gebied
Magazijn Verlichting
Restaurants
Winkel Display Verlichting
Vervoer
Onderkast Verlichting
Gang en lobby's
