
Functie:
1. Geen ultraviolette stralen, infraroodstraling en warmtestraling.
2. Deze downlight-lamp is een geavanceerd verlichtingsproduct dat ook esthetisch en niet-verblindend is. onberispelijke kleur en zachte verlichting.
3. Ideaal voor gebruik binnenshuis wanneer overmatige verlichting niet vereist is. Ideaal voor kasten, caravans of keukens.
4. Het heeft een opalen lens en een adresseerbare diffusor en is bedoeld om consistent, niet-verblindend licht te geven. U hebt een stroombron nodig, aangezien deze op 12V DC werkt en geen netaansluiting nodig heeft.
Specificaties
| Stroom: | 3 W |
| Spanning: | 12V gelijkstroom |
| Beschermingsklasse: | II |
| Lichtbron: | smd |
| lumen: | 250lm |
| Stralingshoek: | 120º |
| Lenstype: | vorst |
| Gebruik: | Binnen |
| IP-bescherming: | IP20 |
| UGR (verblindingsclassificatie): | UGR 19 |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | Zilver |
| Installatie: | Verzonken |
| Maat: | 17xØ74 mm |
| Uitknippen | Ø67mm |
| Hoogte: | 17 mm |
| Diameter: | Ø74 mm |
| Totale gewicht: | 0.056 kg |
| Werktemperatuur: | -20 graden ~ plus 40 graden |
| Levensduur: | 50,000 uur |
| Garantie: | 3 jaar |
Meer afbeeldingen:


Veelgestelde vragen:
1.Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen voor led-licht?
Ja, we verwelkomen een voorbeeldbestelling om de kwaliteit te testen en te controleren. Gemengde monsters zijn acceptabel.
2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
Monster heeft 2-4 werkdagen nodig, tijd voor massaproductie heeft 12-18 werkdagen nodig
