Functie:
- De lineaire spaarlamp is zeer energiezuinig en helpt de energierekening van huishoudens te verlagen en tegelijkertijd de impact op het milieu te minimaliseren.
- De lamp produceert helder, helder licht, ideaal voor taakverlichting, waardoor hij perfect is voor gebruik in thuiskantoren, werkplaatsen en klaslokalen.
- Met een lange levensduur en weinig onderhoud is de lineaire spaarlamp een slimme investering voor elk huis of bedrijf dat geld wil besparen en de CO2-voetafdruk wil verkleinen.
specificatie:
| Stroom | 30W 60W |
| Maat | 60 cm |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K 6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120 LM/W 160 LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83RA of 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Mlateraal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (W) | Wisselstroom85- -265V, 12 V gelijkstroom |
| LED-stuurprogramma | Geïsoleerd met Rubycon-condensator |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| garantie | 5 jaar |
| Led-chip | SMD 2835, Epistar, Samsung |
| Omslag | Melkachtige dekking |
| Functie | IP44 niet waterdicht |
gedetailleerde afbeeldingen:



gebruik:


Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
