Producteigenschappen:
1. Flikkervrije technologie voor veilige en aangename verlichting
2. Elektriciteitsefficiënt, waardoor tot 70% wordt bespaard op elektriciteit in vergelijking met traditionele fluorescentielampen
3. Superieure kleurweergavemogelijkheden om de esthetiek en zichtbaarheid te verbeteren
4. Eenvoudig onderhoud en installatie
ProductSpecificatie:
| Stroom | 20W/30W/40W/60W |
| Maat | 60 cm 90 cm 120 cm 150 cm |
| Stralingshoek | 120 graden |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Lichtopbrengst (LM/W) | 120LM/W 140LM/W 160LM/W |
| Kleurweergave-index (Ra) | 80-83RA Of 95-98RA |
| PF | >0.95 |
| Ondersteuning dimmer | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Materiaal | Aluminium behuizing + pc-afdekking |
| Ingangsspanning (V) | AC85-265V, AC100-277,12V DC, 24V DC, 48V DC |
| LED-stuurprogramma | Geïsoleerd met Rubycon-condensator |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Levensduur (uren) | 50000 |
| garantie | 5 jaar |
| Led-chip | SMD2835, Epistar, Samsung |
| Omslag | Melkachtige dekking |
| Functie | IP44 niet waterdicht |
Gedetailleerde afbeeldingen:




De plotselinge en frequente veranderingen in de lichtopbrengst, bekend als flikkering, kunnen leiden tot hoofdpijn, duizeligheid en in sommige gevallen tot toevallen bij degenen die daarvoor vatbaar zijn. De vervelende flikkering die kenmerkend is voor traditionele TL-verlichting is ook te zien bij LED-verlichting, vooral in gevallen waarin de LED-driver van lage kwaliteit is. Flikkervrije LED-verlichting daarentegen elimineert flikkering met behulp van geavanceerde circuits, waardoor een consistentere lichtbron ontstaat die minder belastend is voor de ogen en de hersenen.
Gebruik:

LED-balkverlichting zonder flikkering neemt snel de standaardverlichtingsoptie over voor een breed scala aan omgevingen, zoals winkels, ziekenhuizen, bedrijven en scholen. De stabiele en homogene lichtopbrengst die deze lampen bieden, helpt vermoeidheid van de ogen te verminderen en de focus te vergroten. Bovendien hebben ze superieure kleurweergavekwaliteiten, waardoor kleuren realistischer, natuurlijker en levendiger lijken.
