
Productomschrijving
1. Goedkeuring van de anodische oxidatie van aluminium uit de ruimtevaart van hoge kwaliteit.
2. Goedkeuring van de hoogwaardige aluminium radiatormaterialen voor de luchtvaart.
3. Roestbestendig anticorrosieontwerp.
| Productnaam: | Oplaadbare draagbare LED-schijnwerper |
| Spanning: | AC85-265V |
| Wattage: | 10W/20W/30W/50W |
| Lichtrendement: | 90-110LM/W |
| Kleurtemperaturen: | 2800-6500K |
| LED-bron: | Epister |
| IP waarde: | IP65 |
| Ra: | >80 |
| Sollicitatie: | Pakhuis/Parkeerterrein/Vierkant/Fabriek/Super markt/wandelgalerij enz |
| Werktemperatuur: | (-20 graden ~ plus 60 graden) |
| Certificaten: | CE-ROHS |
| Garantie jaren: | 5 |
Meer details



Sollicitatie

FAQ
Q1. Hoe zit het met de productkwaliteit?
A: 100 procent van de lichten wordt getest tijdens de productie en blijft 48 uur branden om de kwaliteitsbetrouwbaarheid te testen, en het zal 100 procent opnieuw worden getest voordat het wordt verpakt, al onze producten zullen de strikte QC-procedure doorstaan voordat ze worden verzonden.
Q2.Bent u een fabriek of handelsonderneming?
A: Wij zijn een fabriek, wij bieden ODM & OEM-services.
Q3. Hoe zit het met de garantie?
A: We bieden 5 jaar garantie omdat we vertrouwen hebben in onze productkwaliteit. Tijdens de oorlognty, dat zijn weverantwoordelijk voor eventuele kwaliteitsproblemen. Voor lampen die over de garantie heen zijn, kunnen ze ook genieten van onze professionele oplossing.
Q4. Welke certificaten heb je?
A: Onze producten zijn geslaagd voor CE, Rohs, FCC en etc..
Q5. Hoe zit het met de levertijd?
A:Voor monster:3-5 dagen na ontvangst van uw monsterverzoek en monsterkosten.
Massaproductie: 3-20 dagen na bestelling bevestigd volgens de hoeveelheid.

