Beschrijving
Aanvraag sturen

Productomschrijving
1. Gegoten aluminium lamphuis
2. Ontwerp met antislip handgreep
3. Multi-angle rotatie aanpassen
4.Hoge sterkte glas, krasbestendig duurzaam als nieuw.
5. Uitgerust met afneembare basis, handiger in gebruik.
| Productnaam: | LED schijnwerper |
| Spanning: | AC110-240V DC8.4V |
| Wattage: | 50W |
| Lichtrendement: | 90-110LM/W |
| Kleurtemperaturen: | 2800-6500K |
| LED-bron: | Epister |
| IP waarde: | IP65 |
| Ra: | >80 |
| Sollicitatie: | Pakhuis/Parkeerterrein/Vierkant/Fabriek/Super markt/wandelgalerij enz |
| Werktemperatuur: | (-20 graden ~ plus 60 graden) |
| Certificaten: | CE-ROHS |
| Garantie jaren: | 5 |
Meer details


Sollicitatie

FAQ
Vraag 1.Hoe kan ik een bestelling plaatsen?
Aa) Bestel direct op het alibaba-platform, of neem contact met ons op voor meer informatie, zoals bulkbestelling
prijs, kwaliteit, video, pakket enzovoort. Wanneer u bevestigt om bij ons te kopen, kan de proformafactuur met onze bankgegevens naar u worden verzonden voor betaling.
prijs, kwaliteit, video, pakket enzovoort. Wanneer u bevestigt om bij ons te kopen, kan de proformafactuur met onze bankgegevens naar u worden verzonden voor betaling.
Vraag 2. Wat voor soort certificaat heb je?
A. We hebben ROHS, CE, EMC en een nationaal patent
Q 3.You zijn fabriek of handelsmaatschappij?
A. Wij zijn een fabriek, die een professionele ontwikkeling en productie van LED-verlichting, straatlantaarns op zonne-energie en productieve onderneming voor stadsverlichting is.
Vraag 4. Wat is de betalingstermijn?
A. Wij accepteren TT, Western Union, MoneyGram. Paypal, MoneyGram, Alibaba
