
Producteigenschappen:
1. Een batterijback-up bij een noodgeval van 90- of 1.5- uur.
2. Lichtsterkte per watt: 120, 140 en 160 lumen.
3. Trillings- en slagvastheid.
4. Langere levensduur (50,000 uur).
5. Een garantie van 5-jaar.
ProductSpecifiek
| Model | Batterijback-up T8 LED-noodbuis |
| Wattage | 9W / 18W |
| Maat | 02FT / 4FT |
| Spanning | 85-265V AC |
| Kleurtemperatuur | Daglichtwit 5000k-6000k |
| Ingangsspanning | 85-265V wisselspanning |
| Wattage | 9w/10w/12w/14w/18w/20w/22w/25w |
| Stralingshoek | 120-270 diploma |
| Materiaal type | Aluminium plus PC |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:

Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Private label is een optie; we kunnen helpen bij het creëren van uw eigen merk.
2. Tijdige levering: monsters nemen 2-4 werkdagen in beslag. Bulkgoederen: afhankelijk van uw bestelhoeveelheid 10–25 werkdagen.
3. MOQ voor op maat gemaakte dozen is 1000 stuks.
4. Gepersonaliseerde detailspecificaties op basis van uw vereisten.
5. Uitstekende ondersteuning na verkoop; we helpen klanten met alle productgerelateerde vragen.
6. Alle goederen voldoen aan CE/RoHS/EMC/ETL/TUV.
7. Strenge kwaliteitsborging
Gedurende het hele proces, van de verwerving van grondstoffen tot het afgewerkte product, stellen we altijd de kwaliteit van de producten voorop. Daarnaast voeren we minimaal vijf keer per dag kwaliteitscontroles uit.
