
Producteigenschappen:
1. noodbatterijback-up gedurende 90 minuten. of 1,5 uur.
2. Lichtstroom: 120LM/W.140lm/W 160LM/W.
3. Een testknop die voldoet aan de brandveiligheidseisen, evenals stroom-, batterijlading-, bewegingssensor- en foutindicatie-LED's.
4. Een aparte, interne LED-driver.
5. Lithiumbatterijen geïntegreerd met beveiligingen voor overladen en overontlading
ProductSpecifiek
| Maat | 2ft, 4ft, 5ft |
| Wattage | 20W, 40W, 50W, 60W, 80W |
| Lichtrendement | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
| Ingangsspanning | 100-277V, 347V |
| CRI | >83 |
| Krachtfactor | >0.9 |
| Materiaal type | Aluminium plus PC |
| dimbaar | Niet dimbaar |
| Temperatuur bedienen | -25 graden tot 50 graden |
| Certificering | RoHS, CE en ETL |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:

Onze service:
Kleine MOQ, 2PCS is beschikbaar voor het testen van de kwaliteit.
1. Private label is een optie; we kunnen helpen bij het creëren van uw eigen merk.
2. Tijdige levering: monsters nemen 2-4 werkdagen in beslag. Bulkgoederen: afhankelijk van uw bestelhoeveelheid 10–25 werkdagen.
3. MOQ voor op maat gemaakte dozen is 1000 stuks.
4. Gepersonaliseerde detailspecificaties op basis van uw vereisten.
5. Goede ondersteuning na verkoop; wij helpen klanten met alle productgerelateerde vragen.
6. Alle goederen voldoen aan CE/RoHS/EMC/ETL/TUV.
7. Strenge kwaliteitsborging
Gedurende het hele proces, van de verwerving van grondstoffen tot het afgewerkte product, stellen we altijd de kwaliteit van de producten voorop. Daarnaast voeren we minimaal vijf keer per dag kwaliteitscontroles uit.
Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Kan ik een voorbeeldbestelling krijgen?
Ja. U kunt gratis monsters van 2 stuks krijgen. Welkom bij het testen van monsters!
2. Wat is de doorlooptijd?
Voorbeeld 3-5 dagen, massabestelling 15-30 dagen.
3. Wat is de MOQ?
De MOQ is 2 stuks beschikbaar.
4. Wat is het betalingsitem?
30 procent aanbetaling, 70 procent saldo voltooid vóór levering.
5. Wat is de betalingstermijn?
TT, Paypal, West Union, online betalen, Visa, Alibaba Pay later, Trade assurance. L/C.
6. Wat is de garantie?
5 jaar garantievrije service na verkoop.
7. Hoe lang duurt onze verouderingstest?
Ten minste 24 uur verouderingstest op 100 procent complete verlichtingsarmatuur, 48 uur verouderingstest op de eerste bestelling

