
Producteigenschappen:
1. Een reservebatterij voor noodgevallen van 90- of 1,5- uur.
2. Lichtstroom: 120, 140 en 160 lumen per watt.
3. Test de knop en indicatielampjes volgens de brandveiligheidsvoorschriften op functionaliteit, batterijlading, bewegingssensor en storing.
4. 2-in-1 buis: deze lamp functioneert als een standaard LED T8-lamp, maar heeft ook een noodverlichtingsfunctie.
5. Automatische zelftest: Voert jaarlijks een test van 90-minuten uit en elke maand een test van 30-seconden.
ProductSpecifiek
| Wattage | 9W / 18W |
| Maat | 02FT / 4FT |
| Spanning | 85-265V AC |
| GDT | 2700-6500K |
| Noodtijd | 90min / 180min |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| LED-bron | SMD 2835, Epistar |
| Lichtstroom | 120lm/w 140lm/w 160lm/w |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Verpakking & Levering:

FAQ:
1. Is het OK om mijn logo op een led-buis op batterijen af te drukken?
Ja. Informeer ons alstublieft formeel vóór onze productie en bevestig eerst het ontwerp op basis van ons monster.
2. Bieden jullie een garantie voor de led tube op batterijen?
Ja, wij bieden 2 jaar garantie op onze producten.
3. Wat is de MOQ?
De MOQ van elk model is twee stuks.
4. Wat zijn mijn alternatieven om te betalen?
Kleinere transacties kunnen worden betaald met PayPal of Western Union, terwijl grotere bestellingen met een bank kunnen worden betaald.
5. Biedt u OEM/ODM-diensten aan?
Ja, we kunnen OEM/ODM aanbieden aan klanten in andere landen.
