
Productomschrijving
1. Super helder en oplaadbaar werklicht
2.Light Modes Schakelbare schijnwerper
3. Draagbare en waterdichte schijnwerper
4. Eenvoudig te installeren en te demonteren
5. Draagbare en oplaadbare werklampen zijn perfect voor het onderhoud van werkplaatsmachines en verlichting van draaibankreparaties. Ideaal voor winkel, garage, interieurdecoratie, veldwerk, kamperen, vissen, barbecue, autoreparatie, binnenplaatsverlichting, verkennen enz.
| Stroom | 30w |
| Lampmaat | 240*265*50mm |
| IP-code | IP65 |
| Lichte efficiëntie | 90-100lm/w |
| Kleurtemperatuur | (3000-6500K) plus RGB |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Certificaat | CE |
| Sollicitatie | Tuin, stadion, binnenplaats, buiten, enz. |
| Garantie | 5 jaar |
Meer details



Waterbestendig
●Wordt geleverd met IP65-waterdichtheid, wat betekent dat het kan worden beschermd tegen opspattend water vanuit alle hoeken, geschikt voor binnen- of buitenomgevingen, zoals een regenachtige dag.
DC-oplader
●De LED-werklamp werkt op oplaadbare batterijen (4200 mAh) en kan snel en gemakkelijk worden opgeladen, zodat u niet vaak de batterij hoeft te vervangen.
Flexibel
●360 graden draaibare en duurzame buitenspots om aan meer eisen te voldoen.
Sollicitatie
●Het licht is uitgerust met een flexibele handgreep en u kunt ermee werken, wandelen, kamperen, jagen, verkennen en zoeken enz.

FAQ
1. Wie zijn wij?
We zijn gevestigd in Guangdong, China, starten vanaf 2010, verkopen aan Noord-Amerika (66,00 procent), Noord-Europa (25,00 procent), Oost
Europa(3.00 procent ),Oost-Azië(2.00 procent ),Zuid-Azië(2.00 procent ),Zuid-Amerika(00.{{7 }} procent ),Midden-Oosten(00.00 procent ). Er zijn in totaal ongeveer 101-200 mensen
in ons kantoor.
2. Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
Altijd een pre-productiemonster vóór massaproductie; Altijd eindinspectie vóór verzending;
