Producteigenschappen:
1. Uitzonderlijke helderheid: met een indrukwekkende 6.500 lumen is deze LED-maïslamp ideaal voor het verlichten van uitgestrekte binnen- en buitenruimtes.
2. Multi-directionele verlichting: Dankzij de unieke maïsvorm van de LED Corn Light 54W E27-lampen kunnen ze gelijkmatig licht uitstralen in elke richting, waardoor de dekking wordt verbeterd en schaduwplekken worden geminimaliseerd.
3. Energiezuinig: de 54W E27 LED-maïslampen verbruiken aanzienlijk minder energie in vergelijking met traditionele HID- en CFL-lampen, wat leidt tot aanzienlijke energiebesparingen bij gebruik binnen een ingangsspanningsbereik van 100 tot 277 VAC.
ProductSpecificatie:
| Stroom | 10W/30W/60W/80W/100W/140W |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 3000k, 4000k, 5000k, 6000k |
| Lamplichtopbrengst (lm/w) | 140 lm/w |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80Ra |
| Levensduur (uren) | 50000 uur |
| Ingangsspanning (V) | 85-265 V wisselstroom, 100-277 V wisselstroom, 12 V gelijkstroom, 24 V gelijkstroom |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27, E40, B22 |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| Maat | 50*120mm,65*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:



Gebruik:


