Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
Vorm van maïs De schitterende, energiezuinige gloeilamp maakt uw omgeving kleurrijker en aantrekkelijker.
Het gaat lang mee en is milieuvriendelijk: het zorgt voor minder vervanging van lampen en minder CO2-uitstoot.
De 360-gradenvorm van de Corn Shape Light Bulb verlicht elk deel van uw ruimte voor optimaal comfort en productiviteit.
Specificatie:
| Stroom | 10W/30W/50W/60W/80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Lichtrendement | 140lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265V AC, 100-277V AC, 12V DC, 24V DC |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar, afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 E40 B22 E39 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IE | IP20% 2c IP40 |
| Maat | 50 * 120 mm% 2c70 * 186 mm% 2c90 * 205 mm% 2c90 * 230 mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Minder vervanging, dus lagere onderhoudskosten.
Gebruik:

Verminder uw energieverbruik en geniet toch van mooie en functionele verlichting met onze efficiënte maïsvormige gloeilampen.
Over ons:


