functie:
1. De Corn light e27-lamp beschikt over een superieure helderheid die elke kamer met gemak kan verlichten.
2. Dit product is ontworpen met materialen van hoge-kwaliteit die een lange- levensduur en consistente prestaties garanderen.
3. De Corn light e27-lamp is milieuvriendelijk en energiezuinig-, waardoor het een geweldige investering is voor iedereen die geïnteresseerd is in duurzaam leven.
Specificatie:
| Stroom | 10W / 30W / 50W / 60W / 80W |
| CCT | 3000k, 4000k, 5000k |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265 V wisselstroom, 100-277 V wisselstroom, 12 V gelijkstroom, 24 V gelijkstroom |
| Flikkervrij | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 E40 B22 E39 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IP | IP20, IP40 |
| Maat | 50*120mm,70*186mm,90*205mm,90*230mm,90*270 |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Het aluminiumsubstraat heeft een goede thermische geleidbaarheid en garandeert effectief de levensduur.
Gebruik:

Ze zijn veelzijdig en kunnen worden gebruikt in vrijwel elke situatie waarin verlichting van hoge-kwaliteit vereist is.
Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
