functie:
1. De Corn Bulb CE is een energie-efficiënt verlichtingsalternatief dat kosteneffectieve- verlichtingskeuzes biedt voor zowel residentiële als commerciële instellingen.
2. Het heeft een lange levensduur, wat betekent dat het de frequentie vermindert waarmee lampen vervangen moeten worden en draagt bij aan een duurzamer milieu.
3. Corn Bulb CE biedt verlichting die zowel helder als constant is, en de verlichting van hoge- kwaliteit die deze produceert, draagt bij aan een algemene verbetering van de sfeer in een bepaalde omgeving.
Specificatie:
| Stroom | 10W |
| CCT | 3000k |
| Lichtopbrengst | 140 lm/w |
| CRI | >80Ra |
| Ingangsspanning | 85-265 V wisselstroom, 100-277 V wisselstroom, 12 V gelijkstroom |
| Flikkervrij- | Geen flikkering |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 3 jaar of 5 jaar afhankelijk van de prijs |
| Lampvoet | E27 |
| Led-chip | 2835 led-chip, Epistar |
| Dimbaar | Triac dimbaar of 0-10V dimbaar |
| IP | IP20 |
| Maat | 50*120mm, 70*186mm |
Gedetailleerde afbeeldingen:





Gebruik:

Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
