Beschrijving
Aanvraag sturen

Producteigenschappen :
1. Vergeleken met metaalhalogenidelampen (MH) of hogedruknatriumlampen (HPS), bieden tijdelijke led-werklampen bouwplaatslampen 20W-60W verschillende watts en een hoge lumenproductie voor een klein deel van het wattage.
2.Bespaar meer energie en geld met de gemiddelde levensduur van 50,000 uur.
3.LED tijdelijke werklampen hebben een IP65-classificatie voor natte locaties en keuren de CE-lijst goed.
4. Ze gaan jarenlang mee en zijn eenvoudig te gebruiken en te vervoeren.
Specificatie:
| Kleur | 5000K daglicht |
|---|---|
| product type | LED-verlichtingsarmaturen |
| Garantie | 5 jaar |
| Goedkeuringen en vermeldingen | RoHS-conform, UL-vermeld |
| Stralingshoek | 360 graden |
| Kleurtemperatuur / CCT | 5000K |
| CRI | 80 plus |
| Levensuren | 50,000 uur |
| Lichtbron | LED |
| Lumen per Watt | 130lm/W |
| Watt-equivalent | HPS 50W, 100W, 120W, 150W, 200W |
| Wattage | 20W/ 30w / 40w / 50w / 60w |
| Lumen | 18000 |
| Spanning | AC120V |
Detailfoto's:



Sollicitatie
Perfect voor bouwplaatsen, garages, magazijnen, tijdelijke binnenverlichting buiten.



