
Deze armaturen worden, in tegenstelling tot permanente verlichting, voor een korte periode op een bouwplaats geplaatst voordat ze worden verplaatst naar het volgende project nadat de permanente armaturen zijn geplaatst. Deze stevige lamp is geschikt voor vochtige of natte ruimtes vanwege de metalen lampbescherming, de duurzame behuizing van polycarbonaat en de IP65-beschermingscertificering. Om een langere levensduur en betere prestaties te bieden, maakt het productontwerp gebruik van de meest recente ontwikkelingen op het gebied van zeer efficiënte LED-verlichtingstechnologie, uitstekende warmteafvoer en overspanningsbeveiliging.
Producteigenschappen :
• IP65-classificatie; 6000V overspanningsbeveiliging; licht is bestand tegen spanningspieken. kan functioneren in een natte of vochtige buitenomgeving.
• Zorg voor een verbinding waarmee lampen in serie kunnen worden aangesloten, net zoals lichtslingers, en die gelijktijdig kan worden aangesloten op 7 stuks lampen.
• Een beschermkap van roestvrij staal voor bescherming tegen stoten.
• Levensduur van 50.000 uur met vijf jaar garantie; Netsnoer van 3 meter met connector geschikt voor grote gebouwen
Specificatie:
| Item nr. | BW-K5-60W |
| Watt | 60w |
| Lumen | 7200lm |
| Afmeting (mm) | Φ165*273mm |
| GDT | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| Spanning | Wisselstroom100-300V, 50-60Hz |
| Stralingshoek | 360 graden |
| PF | >0.9 |
| CRI | >80 |
| IP waarde | IP65 |
| Overspanning | 6000V |
| Levensduur | 50000 uur |
| Garantie tijd | 5 jaar |
Detailfoto's:




Sollicitatie



Pakket


