Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
1. Hoge intensiteit verlichting voor meer zichtbaarheid en veiligheid bij het werken in omstandigheden met weinig licht.
2. Duurzaam en langdurig ontwerp, met weerbestendige en schokbestendige eigenschappen voor betrouwbare prestaties in zware omgevingen.
3. Energiezuinige LED-technologie voor een lager stroomverbruik en een langere batterijduur. Een kosteneffectieve en milieuvriendelijke keuze voor elke werkplek.
Specificatie:
| Stroom | 20W 30W 40W 50W 60W 80W |
| Lichtrendement | >110 lm/w |
| Lichtbron | SMD 2835, Epistar |
| Bedrijfstemperatuur | -40~45 graden |
| GDT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IE | IP65 waterdicht |
| IK-cijfer | 07 |
| Levensduur | 50000 UUR |
| Ingangsspanning | 85-265V wisselstroom |
| Duiker | Interne voeding |
| Dimmen | NEE |
| Straal Engel | 360 graden |
| PF | >0.95 |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:

Gebruik:

Hoge verlichtingssterkte voor meer zichtbaarheid en veiligheid bij het werken in omstandigheden met weinig licht.
Over ons:


