functie:
- Onze projectlamp voor bouwplaatsen biedt verlichting die zowel helder als constant is, wat zowel de veiligheid als de zichtbaarheid op de bouwplaats verbetert.
- Onze lampen, die gebruik maken van energie-efficiënte LED-technologie, dragen bij aan de verlaging van de energiekosten en de bevordering van ecologische duurzaamheid.
- De lange levensduur en weerstand tegen de elementen van onze lampen zorgen ervoor dat ze betrouwbaar blijven functioneren, zelfs onder barre weersomstandigheden buitenshuis.
Specificatie:
| Stroom | 20W 40W |
| Lichtopbrengst | >110 lm/w |
| Lichtbron | SMD 2835,Epistar |
| Bedrijfstemp | -40 ~ 45 graden |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 waterdicht |
| IK-klasse | 07 |
| Levensduur | 50000 UUR |
| Ingangsspanning | 85-265 V AC |
| Duiker | Interne voeding |
| Dimmen | NEE |
| Straal engel | 360 graden |
| PF | >0.95 |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:

Gebruik:

Over ons:
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd is een bekend bedrijf dat-hightech-producten ontwerpt, ontwikkelt, maakt en verkoopt-, waaronder LED-verlichtingsproducten. De fabriek waar we werken is in 2010 geopend en bevindt zich in Shenzhen.
Ons adres
3e verdieping, 5e gebouw, Hebei Industrial Park, Hualian-gemeenschap, Longhua District, Shenzhen, China

Neem contact met ons op voor een offerte
