


Beschrijving
Deze statiefbasis voor gloeilampen heeft een verstelbare, volledig opvouwbare constructie die stevig, stabiel en duurzaam is. Deze houder is een uitstekende keuze om het licht over te brengen naar de locatie waar je het het meest nodig hebt. Op deze fundering moet de draagbare werklamp voor maïs worden gemonteerd. De statiefbasis is niet inbegrepen. Klik op deze link om de lamp te ontdekken die bij deze voet past.
Specificatie
| LED-type | SMD2835 |
| Certificering | CE, ETL, RoHS |
| Stralingshoek | 360 graden |
| PF | >0.95 |
| Lumen | 7200 lm/12000 lm/18000 lm |
| LED-lichtbron | SMD2835 |
| GDT | 5000K |
| Specificatie | 16,5 x 16,5 x 28,8 cm |
| Plaats van herkomst | Shenzhen, China |
Wat zijn de kenmerken van Portable Construction Site Light With Tripod Base?
- Plug-n-play-ontwerp
- Aan-uit regelaar
- ETL cETL goedgekeurd
- Stralingshoek van 360 graden
- Met drie type beugels
- Gegoten aluminiumlegering
- Efficiënte warmteafvoer
Detailweergaven










Vervanging

Certificaten vermeld

Sollicitatie


Verpakking

Vragen die klanten gewoonlijk stellen
1. Mag ik een gemengde monsterbestelling hebben?
A1: Gemengde monsters zijn toegestaan.
2. Wat is de doorlooptijd?
A2: Monsters nemen 3-5 werkdagen in beslag, maar in massa geproduceerde goederen duren 10-20 dagen.
3. Heeft de MOQ voor de draagbare bouwplaatslamp met statief een limiet?
A3: Er is een lage MOQ (1 stuk) voor steekproefverificatie.
4. Kan ik mijn logo of merk toevoegen aan de producten?
A4: Zeker, OEM en ODM zijn acceptabel. We kunnen uw merk ook opnemen in de artikelen of de verpakking.

