
Functie:
● We gebruiken een aluminiumlegering van vliegtuigklasse als materiaal voor de lampbehuizing, met CREE3030 als led-bron, het totale aantal lumen is 20000.
● Door gehard glas als lampafdekking te gebruiken, kunnen ze op gevaarlijke locaties worden gebruikt.
● Er zijn twee kleuren geel en grijs voor uw optie.
● Het licht is niet verblindend.
● Geen lichtvlek.
Specificatie:
| productnaam | Explosiebestendig licht van 180 W voor buiten |
| Wattage | 180W |
| Werkspanning | 100-277V |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Krachtfactor | >0.95 |
| GDT | 3000-6000K |
| Levensduur | 50000 uur |
| Stralingshoek | 120 graden |
| IP waarde | IP66 |
Detail:






Over 180W explosiebestendig licht voor buiten
Explosiegevaarlijke gebieden zijn verdeeld in zones op basis van risicokansen. Binnen de Europese Unie worden deze gedefinieerd door IEC/EN-normen (IEC/EN 60079-10-1 of 2) zoals voorgeschreven door ATEX.
Er zijn drie zones voor gas: Zone {{0}}, Zone 1 en Zone 2. En er zijn drie corresponderende zones voor stof: Zone 20, Zone 21 en Zone 22. Simpel gezegd, de {{6} }zones (0 en 20) zijn de hoogste risicokans, en 2-zones de laagste (2 en 22).
Hoe de risico's worden geclassificeerd, is iets complexer. Een gevaarlijke zone kan verschillende zones hebben. Risicofactoren zijn onder meer hoe lang het explosiegevaar aanwezig is en hoe ver de bron van het gevaar verwijderd is van het betreffende gebied.
Met de zoneclassificaties is er een groot verschil tussen Zones 0-1 en Zone 2. De eisen aan Ex-geclassificeerde producten voor Zone 2 zijn aanzienlijk lager. Ze zijn zo laag dat je bijna zou kunnen zeggen dat Zone 2-producten niet gereguleerd zijn. Er is bijvoorbeeld geen vereiste voor testen door derden.

