Product Introductie:

Beschrijving:
Onze nieuwe tijdelijke constructie led wordt standaard geleverd met een stalen veiligheidshaak aan de bovenzijde om aan het plafond te hangen, of gewoon op de grond te zetten. Een breed scala aan montageopties en IP65-classificatie maken gebruik voor binnen- of buitenverlichting mogelijk, zoals bouw-, militaire, industriële en hulpdiensten.
Functies :
- Geschikt voor droge en vochtige standplaats.
- Draagbare haak, gemakkelijk mee te nemen en snel te installeren.
- Zware en duurzame constructie, stalen roestvrijstalen lampenkooi.
- Ventilatie luchtstroom koellichaam ontwerp voor betere warmteafvoer.
| Fabrikant | Benwei Verlichting |
|---|---|
| productnaam | Nieuwe tijdelijke constructie geleid |
| product gewicht | 7,24 pond |
| Productafmetingen | 6,5 x 6,5 x 12,7 inch |
| Modelnummer artikel | 150W LED-werklamp |
| Wordt stopgezet door de fabrikant | Nee |
| Maat | 150W |
| Kleur | 150w |
| Stijl | 150W LED tijdelijke constructie |
| Spanning | 120 Volt |
| Wattage | 150 watt |
| Item Pakket Hoeveelheid | 1 |
| Type lamp | LED |
| Behandel materiaal | roestvrij staal |
| Plug-formaat | B - Amerikaanse stijl met aardingsstekker. |
| Batterijen inbegrepen? | Nee |
| Batterijen nodig? | Nee |
Detailweergaven:








Vervanging

Sollicitatie

Belangrijke gegevens
Kleurtemperatuur
5000 Kelvin
Wattage
150 watt
Lamp Spanning
120 volt
Vragen van klanten
1. Ik heb een lamp die kapot is gegaan binnen de garantieperiode van 5 jaar, hoe krijg ik een vervanging?
Neem gerust contact met ons op met uw garantiebeleid.
2. Staat de prijs op het statief?
Momenteel verkopen we de werklamp en de statiefstandaard als één set, controleer alstublieft en laat het ons weten als u vragen heeft, dank u.
3. Kan ik een gratis monster krijgen?
Sorry, we kunnen wat korting krijgen op basis van uw hoeveelheid.

