Beschrijving
Aanvraag sturen
Producteigenschappen :
1. EENVOUDIGE INSTALLATIE: Deze plug-and-play werklampen op batterijen worden geleverd met een 10-voetsnoer, dus het is niet nodig om de lampen te vervangen. Ga indien nodig gemakkelijk naar andere kamers of in andere richtingen.
2. WATERDICHTE KWALITEIT: Met een weerbestendige IP65-certificering, geschikt voor gebruik in verschillende omgevingen, zoals dokken, mijngebieden, zolders, algemene aannemers en brandweer- en reddingsdiensten.
| productnaam | LED tijdelijke werklamp |
| Materiaal | Aluminium plus pc-hoes |
| Stroom | 60W 100W 150W |
| Garantie (Jaar) | 5-Jaar |
| Werkzaamheid (IES) | 120LM% 2fW |
| Ingangsspanning | Wisselstroom100-277V, 50-60Hz |
| Kleurtemperatuur | 2700~6500K |
| CRI | >80 |
| Krachtfactor | >0.9 |
| Stralingshoek | 360 |
Detailfoto's:






