Beschrijving
Aanvraag sturen
functie:
1. Onze Crew Safety Lighting-producten zijn ontworpen om werkruimtes te verlichten, de zichtbaarheid te verbeteren en het risico op ongevallen te verminderen.
2. We gebruiken materialen van hoge kwaliteit om producten te creëren die gebouwd zijn om lang mee te gaan, waardoor hun betrouwbaarheid zelfs onder de zwaarste omstandigheden wordt gegarandeerd.
3. Onze Crew Safety Lighting-producten zijn veelzijdig en kunnen gemakkelijk worden aangepast aan verschillende omgevingen en behoeften, waardoor ze perfect zijn voor een breed scala aan toepassingen.
Specificatie:
| Stroom | 20W 40W |
| Lichtopbrengst | >110 lm/w |
| Lichtbron | SMD 2835,Epistar |
| Bedrijfstemp | -40~45 graden |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 waterdicht |
| IK-klasse | 07 |
| Levensduur | 50000 UUR |
| Ingangsspanning | 85-265V AC |
| Duiker | Interne voeding |
| Dimmen | NEE |
| Straal engel | 360 graden |
| PF | >0.95 |
| Garantie | 5 jaar |
Gedetailleerde afbeeldingen:

Gebruik:

Over ons:


